CO JE BOKWA FITNESS ? 

BOKWA je název zcela nového revolučního cvičení, při kterém účastníci kreslí písmena a čísla nohama. Tato novinka je velice energické a návykové kardio cvičení. BOKWA se cvičí na nejnovější populární hudbu, společně cvičí účastníci všech věkových kategorií kreslí Bokwa (R) L, 3, J, K a desítky dalších kroků. 

BOKWU MŮŽE DĚLAT OPRAVDU KAŽDÝ

Cvičit BOKWA může vzhledem k tomu, že kroky jsou strukturované jako písmena a čísla opravdu každý. 4-leté děti i 75 letí muži a ženy, lidé s dvěma levýma nohama, kteří neumí tančit, mistr světa v latino tancích a také tanečníci společenských tanců. Všichni budou mít skvělý pocit a zkušenost na společných hodinách! 

ZÁBAVA, KTERÁ SPALUJE KALORIE

Díky tomu že při cvičení BOKWA vnímáte povzbuzující hudbu přijde vám velice zábavné a zárověn pocítíte skvělou motivaci, která přichází od ostatních lidí. Lidé pohybujících se společně na hudbu kwaito se stávají na BOKWA závislými. Cvičení je velice zábavné, takže ani nezpozorujete jak spálíte při jedné lekci až 1200 kalorií. 

AMERIKA MÁ HIP HOP, AFRIKA KWAITO

Hudební žánr Kwaito nezmiňujeme náhodou. Kwaito je do určité míry podobné hip hopu a stalo se inspirací pro zakladatele BOKWA fitness, Paula Maviho. Název BOKWA je vytvořen ze začátečních hlásek lehkého boxu a hudebního žánru KWAito, který je milován mládeží v Jižní Africe

Při BOKWA fitness se naučíte "kreslit" končetinami různá čísla, písmena a mnoho dalších nenáročných kroků. Paul Mavi začlenil do BOKWA fitness mimojiné i prvky bojového tance  - brazilské capoeiry a kickboxu. Při cvičení se do velké míry využívají signály rukou a americký znakový jazyk, díky čemuž se BOKWA fitness šíří po celém světě. 

 

 facebook bokwa